КОРЕЙСЬКА ФІЛОЛОГІЯ

Криницький Максим випускник 2021 р.

За усі 5,5 років навчання у Київському національному лінгвістичному університеті, я отримав багато цікавого досвіду, який допомагає мені і до сьогодні. Зустрів багатьох друзів, познайомився з цікавими особистостями, побудував міцні зв’язки, що допомогли мені у працевлаштуванні. Хотів би висловити особливу подяку Аліменко Ользі Сергіївні, викладачу університету з корейської мови, завдяки якій я взагалі опинився у цьому закладі. Вона допомогла мені направитися у правильне русло та перетворити звичайне хоббі на професійну діяльність. Дякую також Водяницькій Тетяні Сергіївні за професійні поради, Охріменку Віталію Олександровичу за допомогу в участі у мовних олімпіадах та професору Кан Ден Сіку за перекладацьку практику та знання, що дуже стали у нагоді у моїй теперішній професії. КНЛУ став місцем, де зародився новий я та що вказав мені подальший професійних шлях, сформувавши таким чином мою долю, за що я безмежно вдячний.

Вікторія Сірош випускниця 2018 р.

Бажання вивчати корейску мову було ще до вступу до КНЛУ, але навіть тоді я вже знала,що буду вступати саме сюди. Я жодного разу не шкодували, що обрала саме корейську, адже це відкрило мені очі на зовсім інший світ. Спочатку було важко і страшно, але під чудовим керівництвом викладачів кафедри корейської мови, я подолала свою невпевненість і страхи, і зрозуміла, що робити помилки – це нормально, – як у вивченні мови так і в житті. Крім того, я отримала не лише шанс побувати в Кореї за програмою мовного обміну коли я навчалася ще на третьому курсі, але й закохатися в саму країну як результат. Крім того, за підтримки викладачів кафедри,  зокрема Водяницької Тетяни Сергіївни, я не лише отримала шанс поглибити знання корейської мови та культури на спеціальній програмі, але й пов’язати своє життя з Кореєю. Я невимовно вдячна викладачам кафедри корейської мови за підтримку і віру в кожного, хто обирає цей непростий шлях.

Сотова Катерина випускниця 2018 р.

Я з неймовірним теплом згадую ті п’ять з половиною років (з 2012 по 2018 рік), які провела на бакалавраті та магістратурі у КНЛУ. Це місце, де я не лише почала вивчати корейську мову й отримала вищу освіту — тут я мала можливість зануритися у світ вивчення та викладання іноземних мов, познайомитися з чудовими людьми, здобути безцінний досвід, який до сьогодні допомагає мені у моїй професійній діяльності (зараз я навчаюся в аспірантурі в університеті Корьо, м. Сеул). Також, звісно не можна не сказати про те, що саме завдяки КНЛУ я отримала можливість вперше поїхати на навчання до Південної Кореї.
Я також дуже вдячна всім викладачам, які підтримували, направляли та ділилися своїми знаннями зі мною і моїми одногрупниками. Щодо одногрупників, то це просто найкращі люди, які зробили мої студентські роки незабутніми, люди з якими ми пліч-о-пліч пройшли від вивчення алфавіту, через безліч модульних, заліків та екзаменів, до отримання диплому магістра.
Навчання у КНЛУ стало неймовірно важливим і основоположним етапом в моєму житті. І я дуже вдячна за знання, досвід і безліч теплих спогадів, які отримала тут.

Руденок Олександра випускниця 2022 р.

За два роки навчання в Київському національному лінгвістичному університеті, я отримала найцінніший досвід і можливості, які суттєво вплинули на моє життя і професійний розвиток. В перших рядках хочу зазначити, що Київський лінгвістичний університет – це не лише місце навчання, але й осередок культурного розмаїття та можливостей. Університет надав мені чудову можливість розвивати свої інтереси та здібності. Завдяки викладачам, які діляться своїми знаннями та досвідом, я змогла поглибити свої знання і навички корейської мови. Особливу подяку я хочу висловити Охріменку Віталію Олександровичу, який став важливим ментором у моєму професійному розвитку.

Я вдячна професору Кан Ден Сіку та Урядовій Вікторії Десіївні за їхню підтримку та прагнення підвищити рівень знань студентів.