КОРЕЙСЬКА ФІЛОЛОГІЯ

Криницький Максим випускник 2021 р.

За усі 5,5 років навчання у Київському національному лінгвістичному університеті, я отримав багато цікавого досвіду, який допомагає мені і до сьогодні. Зустрів багатьох друзів, познайомився з цікавими особистостями, побудував міцні зв’язки, що допомогли мені у працевлаштуванні. Хотів би висловити особливу подяку Аліменко Ользі Сергіївні, викладачу університету з корейської мови, завдяки якій я взагалі опинився у цьому закладі. Вона допомогла мені направитися у правильне русло та перетворити звичайне хоббі на професійну діяльність. Дякую також Водяницькій Тетяні Сергіївні за професійні поради, Охріменку Віталію Олександровичу за допомогу в участі у мовних олімпіадах та професору Кан Ден Сіку за перекладацьку практику та знання, що дуже стали у нагоді у моїй теперішній професії. КНЛУ став місцем, де зародився новий я та що вказав мені подальший професійних шлях, сформувавши таким чином мою долю, за що я безмежно вдячний.

Вікторія Сірош випускниця 2018 р.

Бажання вивчати корейску мову було ще до вступу до КНЛУ, але навіть тоді я вже знала,що буду вступати саме сюди. Я жодного разу не шкодували, що обрала саме корейську, адже це відкрило мені очі на зовсім інший світ. Спочатку було важко і страшно, але під чудовим керівництвом викладачів кафедри корейської мови, я подолала свою невпевненість і страхи, і зрозуміла, що робити помилки – це нормально, – як у вивченні мови так і в житті. Крім того, я отримала не лише шанс побувати в Кореї за програмою мовного обміну коли я навчалася ще на третьому курсі, але й закохатися в саму країну як результат. Крім того, за підтримки викладачів кафедри,  зокрема Водяницької Тетяни Сергіївни, я не лише отримала шанс поглибити знання корейської мови та культури на спеціальній програмі, але й пов’язати своє життя з Кореєю. Я невимовно вдячна викладачам кафедри корейської мови за підтримку і віру в кожного, хто обирає цей непростий шлях.

Сотова Катерина випускниця 2018 р.

Я з неймовірним теплом згадую ті п’ять з половиною років (з 2012 по 2018 рік), які провела на бакалавраті та магістратурі у КНЛУ. Це місце, де я не лише почала вивчати корейську мову й отримала вищу освіту — тут я мала можливість зануритися у світ вивчення та викладання іноземних мов, познайомитися з чудовими людьми, здобути безцінний досвід, який до сьогодні допомагає мені у моїй професійній діяльності (зараз я навчаюся в аспірантурі в університеті Корьо, м. Сеул). Також, звісно не можна не сказати про те, що саме завдяки КНЛУ я отримала можливість вперше поїхати на навчання до Південної Кореї.
Я також дуже вдячна всім викладачам, які підтримували, направляли та ділилися своїми знаннями зі мною і моїми одногрупниками. Щодо одногрупників, то це просто найкращі люди, які зробили мої студентські роки незабутніми, люди з якими ми пліч-о-пліч пройшли від вивчення алфавіту, через безліч модульних, заліків та екзаменів, до отримання диплому магістра.
Навчання у КНЛУ стало неймовірно важливим і основоположним етапом в моєму житті. І я дуже вдячна за знання, досвід і безліч теплих спогадів, які отримала тут.

Руденок Олександра випускниця 2022 р.

Добрый вечер! Извиняюсь, что так поздно. Есть еще отзыв одного нашего бывшего магистра (если нужно еще, конечно)

За два роки навчання в Київському національному лінгвістичному університеті, я отримала найцінніший досвід і можливості, які суттєво вплинули на моє життя і професійний розвиток. В перших рядках хочу зазначити, що Київський лінгвістичний університет – це не лише місце навчання, але й осередок культурного розмаїття та можливостей. Університет надав мені чудову можливість розвивати свої інтереси та здібності. Завдяки викладачам, які діляться своїми знаннями та досвідом, я змогла поглибити свої знання і навички корейської мови. Особливу подяку я хочу висловити Охріменку Віталію Олександровичу, який став важливим ментором у моєму професійному розвитку.
Я вдячна професору Кан Ден Сіку та Урядовій Вікторії Десіївні за їхню підтримку та прагнення підвищити рівень знань студентів.