1-й Інтернет-курс з підвищення кваліфікації викладачів японської мови

Викладачі кафедри японської філології беруть  участь у семінарах (08.04-22.07.2021) з методики викладання японської мови, що були організовані спільно з Японським Університетом Економіки. Це перший Інтернет-тренінг з удосконалення методик навчання японської мови з метою сприяння спільним дослідженням в галузі освіти.

Перший семінар із циклу був присвячений особливостям навчання ієрогліфів та лексики із застосуванням різноманітних методик. Раз на два тижні протягом наступних чотирьох місяців викладачі обох університетів будуть обмінюватися досвідом викладання різноманітних складових: говоріння, читання, написання творів тощо.

Завдяки співпраці між університетами студенти нашої кафедри мають змогу стажуватися в Японії (до 6 осіб на рік), а викладачі, в свою чергу, обмінюватися знаннями та навичками.

У першому інтернет-семінарі від кафедри японської філології взяли участь такі викладачі:

• Бондаренко Євгенія Олександрівна
  • Городиська Ольга Аліківна
  • Дементьєва Тетяна Сергіївна
  • Клепак Анастасія Валеріївна
  • Кравець Катерина Петрівна
  • Мірошниченко Ксенія Сергіївна
  • Родзінська Ольга Юріївна

З більш детальним описом програми можна ознайомитися за посиланням.

Рекомендовані статті