Стажування в Японському Університеті Економіки м. Фукуока (осінній семестр)

Шановні студенти!

Японский Університет Економіки (м. Фукуока) оголошує набір на стажування на осінній семестр. Від нашого університету буде подано 3 студентів.

Для участі у відборі вам необхідно:

1. заповнити анкету “Application Form Admission As An Exchange Student 2”(фото має бути обов’язково гарної якості)
  2. мати сертифікат JLPT не нижче N3, або пройти конкурсний відбір (прошу звернути на це особливу увагу, оскільки навчальний процес буде японською мовою).

Ваші заяви надсилайте на пошту: klepak.anastasiia@knlu.edu.ua. В темі повідомлення вкажіть “Заявка Фукуока”, а також напишіть номер групи та ваш номер телефону або юзер в телеграм, для швидкого зв’язку.

• навчання безкоштовне
  • проживання в гуртожитку за ваш рахунок, також вам необхідні кошти на життя, оскільки стипендії немає, проте є можливість влаштуватися на підробіток
  • будьте готові, якщо ви пройдете відбір, надати виписку з банківського рахунку (людини яка буде вказана вашим офіційним спонсором для японської міграційної служби) на якому буде 5000 $
  • переліт за ваш рахунок
  • період навчання 6 місяців
  • спеціальності які ви можете обрати виділені жовтим кольором в файлі “Subject list”
  • з сумою оплати за гуртожиток та додатковими витратами ви можете ознайомитись, завантаживши файл “2021 Fees Fall”
  • в Фукуоку необхідно буде приїхати в середині серпня (і виключно в Фукуоку, без пересадок у зв’язку з протиепідемічними заходами)

Якщо у вас будуть додаткові питання звертайтесь на пошту, що вказана вище, або в телеграм (@kannian).

Файли для ознайомлення та заповнення:

Успіхів!

Рекомендовані статті