Щорічно за підтримки Київського національного лінгвістичного університету спільно з представниками інших університетів, керівництвом міжнародної Японської Фундації, Посольством Японії в Україні, Всеукраїнською Асоціацією викладачів японської мови та представництвами багатьох японських компаній і корпорацій проводиться Всеукраїнський конкурс промов японською мовою.

Цей конкурс сприяє поширенню вивчення японської мови в Україні, прищепленню студентам поважливого ставлення до мови і культури Японії, а також формуванню позитивного іміджу про наш університет серед представників багатьох міжнародних організацій і установ.

Студенти-учасники, яких відзначили на конкурсі, мають змогу продовжити змагання у другому турі – міжнародному ГУАМ Бенрон.

Так 24 червня 2017 р. в Грузії, м. Тбілісі, відбувся міжнародний ГУАМ Бенрон, в якому взяла участь та отримала призове IV місце наша студентка, що посіла призове місце на 21-му Міжнародному конкурсі промов японською мовою в Україні у 2016 році, Мамиченко Валерія (ІІ курс).

22 червня 2019 р. в Азербайджані, м. Баку, проводився міжнародний ГУАМ Бенрон, в якому взяли участь наші студентки Пождема Олександра (ІІІ курс) та Котова Діана (ІІ курс).

Більш детальна інформація за категорією “Бенрон тайкай” у розділі “Новини та події”.